Лазня

Для Вас працює оновлені руська і турецька лазні. Приємні ціни, всі зручності, кваліфікований персонал — те, що потрібно для комфортного відпочинку.

Відвідування лазні приносить масу позитивного: це користь для фізичного і психічного здоров’я. Лазня прирівнюється до фізичних вправ, а також це найкраща емоційна разрядка.

Відвідування лазні — це також гарний привід провести час з друзями і близькими. Наші лазники з великим досвідом роботи зроблять ваше перебування у нас максимально комфортним. Зарядіться позитивною енергією і бодростью.

На думку наших гостей, лазня лідирує за позитивними відгуками. Приходьте і переконайтеся в цьому особисто! Ми працюємо цілодобово.

Руська лазня

Обравши руську лазню, Ви поринете в атмосферу лазневого духу і насолодитеся густим м’яким паром. Ви зможете розслабитися від високої температури в парній і підбадьоритися від холодної води в басейні. З такою профілактикою ніяка застуда Вам не страшна.

Приходьте до нас зі своїми друзями, ми раді дружним компаніям!

 
 
 
 
 
 
 
 

Турецька лазня (Хамам)

Головна відмінна риса турецької лазні — максимально підвищена вологість повітря. Температура в таких умовах відчувається набагато сильніше, ніж в сухому просторі. Тому в хамамах вона підтримується в межах 45-60 ° C.

У хамами часто приходять просто побути в тиші, прогрітися і розслабитися, але при бажанні можна пройти традиційний турецький ритуал:

  •  Розігрів організму
  •  Пілінг  
  • Мильний масаж  
  • Масляний масаж  
  • Відпочинок

    В клубі «Олімп» у Вас є можливість відчути цю атмосферу і випробувати такий ритуал.
 
 
 
 
 
 

Наші послуги та ціни

Якщо у вас виникли додаткові питання, напишіть нам!